Instinctief borstvoeden
Voeding voor Hart en Ziel – Borstvoedingsdag voor (aanstaande) ouders
Wil je graag comfortabel en makkelijk borstvoeden, dan is deze Borstvoedings-Beleefdag van onschatbare waarde. Wij delen hier alles wat je zou willen weten om met rust en zelfvertrouwen te beginnen aan dit avontuur. Het zal een frisse blik geven op Borstvoeden.
De oplossing voor veelvoorkomend ongemak is ‘terug gaan naar de instincten’: het volgen van je baby in zijn behoeften.
Borstvoeden is zóveel meer dan de ‘juiste’ houding/techniek en het aanbieden van voeding. Het is voeding voor Hart en Ziel. Borstvoeden is de ultieme relatie en communicatie tussen moeder en kind op vele manieren. Lichamelijk, geestelijk, emotioneel en spiritueel. Het is het aangaan van een nieuwe fase in de emotionele hechting.
Een ontdekkingsreis, van buik naar borst, op jullie eigen wijze en jullie tempo. Loslaten van alles wat je weet of denkt te moeten weten en leren vertrouwen op elkaar.
Wil jij weten hoe instinctief borstvoeden van nature werkt? Wil jij jullie gezamenlijke behoeften voelen, vertrouwen en volgen? Ben jij benieuwd hoe je kindje, jij en je partner hierin samenwerken met ruimte en aandacht voor jullie geboorteverhaal? Wil jij heerlijk achterover leunend en ontspannen borstvoeden? Wil jij meer weten over wat jullie zelf kunnen doen als er uitdagingen zijn? Want soms.. loopt het anders dan verwacht en zijn er hobbels op de weg.
Borstvoeden doe je SAMEN, het draagt bij aan een gezonde hechting en jullie levensgeluk.
Als jullie een JA voelen, beleef en ervaar dan mee op 24 juni.
Laat je deze dag meevoeren in de wereld van Instinctief Borstvoeden.
Gemak, compassie en verbinding staan centraal.
Geniet samen, in een fijne ambiance, van een uitnodigend & levendig programma.
Samen laten we de moedermelk en de liefde stromen.
We verwelkomen jou, je partner en je kindje van harte!
PROGRAMMA
Beleefdag Borstvoeden
09.15 – 10.00 Ontvangst, koffie en thee
10.00 – 10.15 Opening + meditatie/oefening
10.15 – 10.45 Presentatie 1 Manon Zuuring
De voorwaarden waaronder moedermelk stroomt
10.45 – 11.15 Oefening/workshop
11.15 – 11.45 Koffie/Thee
11.45 – 12.15 Presentatie 2 Mieke Saras
12.15 – 12.30 Oefening/workshop
12.30 – 13.30 Lunch
13.30 – 14.00 Presentatie 3 Michelle van Aken
Als het anders loopt..
14.00 – 14.30 Oefening/workshop
De zachte kracht van cranio
14.30 – 15.30 Reflectie en afsluiting
15.30 Einde programma
15.30 – 16.30 Gelegenheid om nog informeel na te praten

Praktisch
Datum: Zaterdag 24 juni
Tijd: 10.00-15.30 (met inloop vooraf en napraten na afloop)
Locatie: Atelier ’t Pakhuys in Zutphen
Bijdrage: € 85,00
2de kaartje voor partner, vriendin , moeder: € 55,00